Vítejte na stránkách obce Obec Holovousy.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení

Vítání jara - vynášení MORENY

  • 232

Zveme všechny, kteří se už nemohou dočkat jara na vynášení Moreny a s ní i PANÍ ZIMY, které se v naší obci stalo již tradicí. Šikovné děti z naší školy Morenu vyrobily a už nezbývá nic jiného, než s ní vyrazit k rybníku. Přijďte se tedy definitivně rozloučit s letošní zimou! Sejdeme se 25. března 2012 ve 14:00 hodin u školy v Chodovicích a odtud poneseme Morenu k rybníku do Holovous, kde ji utopíme. A pak už snad opravdu přijde jaro. Přijďte si zazvonit na zvoničku a jaro tak přivolat. Těšíme se na Vás.  

obrázek nenalezen
obrázek nenalezen
Vítání jara - vynášení MORENY