Přihlášení Cookies

Holovousy

oficiální stránky obce

Vyhledávání

Předvánoční zprávy

Dne 27.října se uskutečnila v hasičárně, hasičská výročka spojená s řízkiádou. Už v dopoledních hodinách jsme se sešli u hasičárny a dělali jsme přípravy na výročku. Na výroční schůzi byl pozván starosta okrsku p.Rubín. Na výročce se zhodnotila celoroční činnost jak dětí tak i dospělých. Po schůzi pro nás starší hasičské děti připravily soutěž „Pevnost Boyard“. Soutěže se zúčastnilo 12 „manželských“ párů. Nebylo to vůbec jednoduché a nakonec se vítězem stali manželé Andrejsovi. A potom už se jenom smažily řízky, jedlo, pilo a tancovalo až do ranních hodin. Děkujeme všem kdo pomáhali, byl to velmi vydařený celý den.

A také nějaké obrázky zde.

Dne 9.listopadu se konala v Lázní Bělohrad halová soutěž „Mistrovství Podzvičinska“. Již po osmé jsme se sešli v hale místního učiliště, kde mezi sebou bojovali družstva v uzlování, štafetě dvojic a 5x40metrů s překážkami. Mladší žáci se umístili na krásném 3.místě ze 17 družstev, starší žáci skončili na 8.místě ze 17 družstev a dorostenci byli na 5.místě. Soutěžili také jednotlivci, za mladší se probojovala do dvanácti nejrychlejších ve vázání uzlů i Lucka Vojtěchová, která obsadila po štafetě krásné  4.místo. Ve starších se probojovaly do dvanácti nejrychlejších v uzlech i holky Baliharovy. Po štafetě Barunka  obsadila 6. a Péťa  7.místo. Medaile dostalo sedm nejlepších jednotlivců v každé kategorii. Velká gratulace.

Protože už počasí není tak příznivé, hasičské kroužky máme v chodovické školní tělocvičně.

Dne 18.prosince se v chodovické škole konala hasičská besídka. Pro děti byly připraveny různé soutěže, mohli si i zatancovat. Na závěr besídky všichni děti dostaly na krk medaile se svým jménem a s poděkováním za celoroční činnost 2013.

Besídkou jsme ukončili letošní rok, další hasičské schůzky začnou v chodovické škole až v průběhu měsíce února.

Za SDH všem přeji, krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v roce 2014.

Petra Baliharová

Vytvořeno 19.12.2013 5:55:08 | přečteno 705x | sdhholovousy

Anketa

Chtěli by jste aktuální kalendář akcí v obci na GOOGLU?
 
76% (139)
 
24% (44)
Všechny ankety a kvízy
 
2015 © Obecní úřad Holovousy, Holovousy 39, 508 01 Hořice
telefon: 493 691 538 | e-mail: obec@holovousy.cz | elektronická podatelna: posta@holovousy.cz, další kontakty
webmaster | Prohlášení o přístupnosti
load