Usnesení ze zasedání zastupitelstva obce Holovousy číslo 5/2017 ze dne 18. 07. 2017:

1. Zastupitelstvo obce souhlasí s realizací rekonstrukce cestiček na dětském hřišti u Základní a Mateřské školy Chodovice za finanční prostředky z rozpočtu obce Holovousy a to v maximální výši 597.226,- Kč včetně DPH. Konečná cena bude upravena dle předložené nejnižší nabídkové ceny po ukončení výběrového řízení.

2. Zastupitelstvo obce souhlasí s pořízením nových plastových oken do sociálních zařízení ZŠ i MŠ v budově Základní školy a Mateřské školy Chodovice.

3. Zastupitelstvo obce souhlasí se snížením podhledů v rámci probíhající rekonstrukce sociálních zařízení v Základní škole a Mateřské škole Chodovice.

4. Zastupitelstvo obce Holovousy schvaluje rozpočtové opatření č. 9/2017.

5. Zastupitelstvo obce Holovousy schvaluje zakrytí střechy vagónu ze severní strany tak, aby za deště nedocházelo k zatékání vody pod zastřešenou pergolu.

6. Zastupitelstvo obce schvaluje vyvěšení záměru prodeje vozidla značky AVIA -„SPECIÁLNÍ  AUTOMOBIL HASIČSKÝ“ – obchodní označení FURGON za nejnižší nabídku kupní ceny 1.000,- Kč. V případě zájmu více nabídek bude postupováno obálkovou metodou a vozidlo bude prodáno nabídce s nejvyšší nabídnutou kupní cenou. Doručené nabídky budou projednány na nejbližším zasedání zastupitelstva po doručení nabídky.

Vytvořeno 27.11.2017 22:08:48 | přečteno 396x | skvrnova